Image by George Pagan III

Wreszcie inne podejście do projektowania witryn non-profit

Ich strony są już w akcji

FNH.jpg
Prospekt.jpg
Kobiety-Wędrowne.jpg
Mrowisko.jpg
Zeroban.jpg

Twoje szczęśliwe miejsce do zaprojektowania własnej strony internetowej

Web Side Idea to marzenie, które przerodziło się w misję, aby  każda organizacja pozarządowa, NGO, non-profit... posiadała własną potężną stronę internetową. "Strona Internetowa ułatwia generowanie przychodów, pielęgnowanie społeczności fanów i promowanie Twojej organizacji. Innymi słowy, to już nie jest tylko piękna wystawa sklepowa - to centrum twojego biznesu w świecie online. I nie możesz sobie pozwolić, żeby go nie mieć. Kropka." - Jacek Litwin

Zaangażuj odwiedzających, aby wsparli Twoją misję

Zwiększ darowizny online. Szerz świadomość i rozwijaj społeczność. Przyciągnij wolontariuszy. Zarządzaj wydarzeniami. Uzyskaj niezbędne funkcje dla swojej organizacji non-profit, których potrzebujesz, aby osiągać rezultaty w zdobywaniu kolejnych celów rozwoju.

Łatwo aktualizuj i zarządzaj swoją witryną

Przestań marnować czas na dzwonienie do programisty za każdym razem, gdy chcesz dokonać zmiany. Uzyskaj witrynę, która jest łatwa w zarządzaniu, zawiera wbudowane sprawdzone metody i którą możesz aktualizować bez znajomości kodu.

"Z dużą radością przyjmujemy obecnie liczne, pozytywne informacje zwrotne od naszych odbiorców, że strona jest przejrzysta i zachęca do skorzystania z naszej oferty. Dzięki współpracy z Jackiem Litwinem poza wiedzą, świadomością i twórczo spędzonym czasem uzyskaliśmy nowoczesną, elegancką, uporządkowaną stronę internetową oraz wiedzę jak ją obsługiwać i przekonanie, że nie jest to takie straszne jak wcześniej myśleliśmy."

Towarzystwo Profilaktyki Środowiskowej "MROWISKO"

logo-mrowisko.jpeg

Szybciej uruchamiaj i wydłuż czas życia  witryny

Uruchom nową witrynę znacznie szybciej niż w przypadku tradycyjnych metod. Dodatkowo otrzymuj bieżące aktualizacje oprogramowania obsługującego Twoją witrynę. Nie ma potrzeby budować witrynę co kilka lat.

zaawansowane funkcje dla Twojej witryny.

Zintegruj swoją witrynę z popularnymi narzędziami non-profit, systemami zarządzania darczyńcami, usługami poczty e-mail i nie tylko. Dodatkowo zostaw nam konfigurację techniczną.

piękny blog.

Stwórz piękny blog, rozwijaj społeczność i podziel się swoimi pomysłami.

sklep internetowy.

Stwórz piękny sklep i zarządzaj wszystkimi produktami oraz zamówieniami, w jednym miejscu.

galerie multimedialne.

Wyświetlaj wysokiej jakości obrazy, filmy i tekst, w pełni konfigurowalnych galeriach.

rezerwacje online.

Niezależnie czy jesteś restauratorem, hotelarzem, szkoleniowcem czy trenerem. Przyjmuj rezerwacje online 24 godziny na dobę.

optymalizacja mobile.

Prezentuj się świetnie na każdym ekranie, dzięki wersji mobilnej Twojej witryny.

seo.

Wykonaj swój spersonalizowany plan SEO i spraw, że odwiedzający bez trudu odnajdą Twoją stronę w wynikach wyszukiwania Google.

Wsparcie i pomoc po uruchomieniu witryny

Uzyskaj potrzebną pomoc, gdy jej potrzebujesz, od zespołu współpracującego z organizacjami non-profit. Nawet po uruchomieniu własnej strony internetowej uzyskaj stałe wsparcie strategiczne w ramach naszego programu marketingowego "I CO TERAZ?".

Bezpłatna-konsultacja-2.jpg

uzyskaj więcej porad marketingowych dla organizacji non-profit.