Skorzystaj z naszych porad marketingowych dla NGO

Stwórz potężną witrynę dla swojej rozwijającej się organizacji non-profit.

NAJNOWSZY PROJEKT

Prawdziwie elegancki projekt łączy w sobie najwyższą funkcjonalność w prostej, uporządkowanej formie.
David Lewis

1/4
JL
O MNIE

Nazywam się Jacek Litwin i jestem dziennikarzem, fotoreporterem, twórcą programu "I co teraz?" (edukacja o marketingu dla NGO'sów) oraz fundatorem fundacji "Nielada Historia".  Łącząc  doświadczenie pracy w mediach i w marketingu, odkryłem powołanie i pomagam organizacjom pozarządowym wyróżniać się i opowiadać ich historię w piękny sposób.

MOJA PRACA

Uczę jak stworzyć tożsamość marki, która będzie miała realny wpływ na odbiorców. Uczę jak zintegrować koncepcję tożsamości marki z rutyną biznesową i jak o tym pamiętać podczas tworzenia tekstów, korzystania z mediów społecznościowych lub tworzenia strony internetowej. Dzięki tej wiedzy, podczas indywidualnych spotkań, krok po kroku definiujemy tożsamości marki.

FILOZOFIA

Moją misją  jest uporządkowanie wiedzy marketingowej tak, by stała się powszechnie dostępna i użyteczna dla każdej organizacji pozarządowej. Dzięki tej wiedzy samodzielnie zdefiniujesz markę na wylot i będziesz w stanie zbudować ją o jasnej i spójnej tożsamości, a następnie wdrażać założenia oraz korzystać z dobranych narzędzi.

NONPROFIT MARKETING BLOG //

ULUBIONE

NGO MARKETING BLOG

FOTO BLOG

KONTAKT

Tel: 889-727-055
Mail: jaceklitwin3@gmail.com

  • Facebook

© 2020 by JACEK LITWIN. Proudly created with JL Web