Image by Bethany Legg

Zadzwoń Teraz

889 727 055

projekt "I CO TERAZ?"

Projekt „I CO TERAZ?” to odpowiedź na potrzeby lokalnych NGO’sów w zakresie edukacji o marketingu i brandingu.

Jesteście gotowi, aby rozpocząć swoją ścieżkę rozwoju?

Dziękuję za wiadomość.

 

o programie.

Powstał na podstawie spotkań pilotażowych dla 10 Gdańskich organizacji pozarządowych. A cykliczne spotkania wsparcia w marketingu (projekt „I co teraz?”), dały nam możliwość sprawdzić zasadność naszych inicjatyw edukacyjnych dla NGO.

02-(4).jpg

6 bloków edukacyjnych

Projekt "I CO TERAZ?" złożony jest z 6 bloków edukacyjnych, dzięki którym możliwe jest opracowanie spersonalizowanej strategii marketingowej.

DSC_0042.jpg

10 lekcji marketingu 

Dajemy wsparcie w zrozumieniu tej dziedziny oraz uczymy krok po kroku jak budować wizerunek organizacji oraz z jakich narzędzi korzystać, by ją rozkręcić.

01-(3).jpg

1
na jednego

Podczas inywidualnych spotkań,  krok po kroku nauczymy cię samodzielnie wdrażać założenia oraz korzystać z dobranych narzędzi.

co mówią o nas.

Magdalena Misuno

Prezeska Zarządu Stowarzyszenia Re-Misja, Liderka Lupus Poland

"Do tej pory brałam udział w wielu warsztatach i szkoleniach, jednak nigdy w tak spersonalizowanych, dobranych nie tylko do organizacji, ale także do mojej osoby – moich możliwości, planów i… marzeń.

 

Współpraca z Panem Jackiem zaowocowała tym, że wspólnie z kilkoma osobami w marcu 2020 r. zaczęłyśmy tworzyć grupę dla osób z toczniem. Tak powstała grupa Lupus Poland, która 29 listopada 2020 r. została przyjęta do międzynarodowej organizacji Lupus Europe."

logoremisji.jpg
154152405_1916808888469573_683519492853061310_n.jpg

Inga Krupska

Członkini Zarządu Towarzystwa Profilaktyki Środowiskowej "Mrowisko", Koordynatorka ds. rozwoju

"Luźna, swobodna i życzliwa atmosfera przyczyniła się do dobrej współpracy, otworzyła nas na temat marketingu, który choć zawsze wiedzieliśmy, że jest potrzebny, to jednak był tematem pobocznym, bo nie ma kto się tym zająć, bo są ważne projekty do realizacji, bo brak czasu itd. To Jacek  rozbudził w nas wiarę, że damy radę i że ten temat jest istotny dla naszego dalszego rozwoju."

logo-mrowisko.jpeg

Magdalena Jabłońska

Prezeska Fundacji "Nielada Historia"

"Jacek Litwin wyróżnia się bardzo analitycznym podejściem do swoich zadań, niezwykle skrupulatnie przykłada się do powierzonych mu projektów i jest solidny, jeśli chodzi o terminy.

 

Bardzo dużą wagę przywiązuje do śledzenia najnowszych rozwiązań i trendów, dzięki czemu jego wiedza jest aktualna i profesjonalna. Jego opanowanie jest atutem w obliczu sytuacji kryzysowych oraz goniących terminów."

Logo czarne.png

I CO TERAZ?