top of page
Logo UPI.png

Dziękuję Ci za zaufanie

Tu pobierzesz obiecaną listę <klik>

Masz już listę? Teraz już nie masz wymówek. Posprzątaj w swoich mediach i wyglądaj atrakcyjnie. Jeśli dopiero zakładasz konto, nie martw się, wszyscy zaczynaliśmy od 0. Po prostu zacznij. Dlaczego?

W świecie, w którym żyjemy, coraz więcej ludzi ma obsesję na punkcie tego, co myślą o nich inni. Jeśli chodzi o media społecznościowe, oceniamy naszą popularność na podstawie liczby polubień, które otrzymujemy pod postami. Co zrobić, aby ich było co raz więcej?

4 umiejętności, aby zamienić polubienia w potencjalnych klientów:

1# - Zwiększenie widoczności

2# - Zwiększenie mocy bycia lubianym

3# - Rozwijanie umiejętności wpływu

4# - Zwiększenie dochodowości

Korzystając z okazji, że dopiero się poznaliśmy, chciałem napisać Ci parę słów o sobie.

Nazywam się Jacek Litwin i jestem założycielem marki UPILifestyle. Zajmuję się budowaniem marek i jestem pasjonatem przepływu informacji. Według mnie dobra komunikacja jest fundamentem rozwoju każdego biznesu. Ponadto jestem autorem programu marketingowego dla NGO "I co Teraz?" oraz licznych szkoleń i prelekcji na temat znaczenia marketingu.

Dla Ciebie otworzyłem blog. Będę na nim dzielił się wiedzą i inspirował do podejmowania prostych działań, aby w Twoim biznesie nigdy nie zabrakło klientów.

Drugi temat to sposoby zarabiania przez Internet wykorzystując media społecznościowe i nie tylko. Czyli konkret: Co? Gdzie? Kiedy?... oraz uczył jak pomagać innym.

Jak często planuję publikować artykuły na blogu? W każdy poniedziałek w godzinach porannych.

Przewodnik okładka3D.png
Jacek Litwin Miej Życie Dla Siebie

Tworzymy dla Ciebie przewodnik.

Premiera już w grudniu 2022 roku

Właśnie wystartowaliśmy. W naszym kokpicie jest miejsce dla Ciebie. Zacznij od naszych pierwszych artykułów. Kolejny już 3 października 2022 roku.

SPECJALNY PREZENT DLA SUBSKRYBENTÓW BLOGA

Fantastycznie, że jesteś. Nazywam się Jacek Litwin i jestem założycielem marki UPILifestyle i autorem bloga.

UPI to skrót od: Inspirować i rozpalać wyobraźnię ludzi, żeby potrafili znaleźć w sobie motywację do tego, by poczuli, że mogą więcej. Pomagać ludziom, żeby robili rzeczy, które ich inspirują. Uczyć ludzi kiedy inspirować innych do działania, abyśmy razem mogli zmieniać świat na lepszy.

bottom of page