top of page
ZDOBĄDŹ WŁASNĄ WITRYNĘ: +48 739 581 200

ŻYCIE I PRACA W DOMU JEST TO CAŁKOWICIE MOŻLIWE

Czy jesteś gotów/gotowa zrobić coś, co zmieni Twoje życie? Jesteśmy tutaj, aby Ci pomóc, jak w czasach recesji przestać walczyć o czas, kasę i sens życia - zwane szczęściem i zbudować bardzo dobre dochody bez ponoszenia ryzyka finansowego. Mamy plan i wszystkie kroki są ustalone. To nie jest wielka tajemnica. Wiemy, dokąd chcesz się udać, a jeśli będziesz postępować zgodnie z planem, odniesiesz sukces!

CZEGO MOŻESZ SIĘ SPODZIEWAĆ?

Kolejny dzień, gdy zerwiesz się na dźwięk budzika?

Zbudzisz się z nowymi perspektywami na życie!

Kolejny dzień, którego nie spędzisz z rodziną?

Będziesz miał czas dla swojej rodziny!

Kolejny dzień, który Twoje dzieci spędzą w świetlicy?

Zobaczysz, jak dorastają Twoje dzieci!

Kolejny rok bez urlopu i wolnego czasu na pasje?

Czas i pieniądze na wakacje i realizacje swoich marzeń!

Kolejny dzień pracy dla kogoś innego?

Iść do pracy z entuzjazmem dla siebie!

Kolejny dzień w strachu o swoją przyszłość?

Zaczniesz robić prawdziwe plany na przyszłość!

Kilka inspirujących powodów, żeby rozpocząć działalność w domu i zacząć mieć swoje życie dla siebie już dziś!

Praca przez Internet może dać Tobie możliwość zarobku z dowolnego miejsca na ziemi, np. w coworkingowym Outpost na Bali lub KoHub na wyspie Koh Lanta.

 

Brzmi kusząco? Kto nie chciałby pracować w domu lub na egzotycznej wyspie?

 

Nieważne czy chcesz wyjechać za granicę, wolisz pracować przy komputerze z domu lub po prostu zdalnie dorabiać do pensji.

Nieważne czy próbujesz oszczędzić na wkład własny, ślub, szybszą spłatę długu, pasje, marzenia czy chcesz odłożyć trochę pieniędzy na “ciężkie czasy” – praca dodatkowa pomoże Ci szybciej osiągnąć cel!

Image by Jacek Dylag

POMNÓŻ SWÓJ CZAS ZARABIANIA

Niezależnie od tego, czy pracujesz dla kogoś innego, czy pracujesz na własny rachunek, każdy z nas ma tylko 24 godziny na dobę. W przypadku tradycyjnego biznesu lub franczyzy musisz poświęcić wiele godzin, aby mieć jakąkolwiek szansę na sukces. Stopniowo odkrywasz, że tak naprawdę nie jesteś właścicielem swojej firmy: Twoja firma jest właścicielem Ciebie!

DOCHÓD REZYDUALNY

Istnieje konkretny system, dzięki któremu możesz dowiedzieć się, jak zabezpieczyć swoje finanse na dowolnym poziomie. Nazywa się to dochodem rezydualnym poprzez działalność gospodarczą w domu. Jeśli chcesz skorzystać z tego systemu i zacząć Mieć Życie dla Siebie, wypełnij kwestionariusz na następnej stronie, aby sprawdzić, czy się kwalifikujesz.​​

Jacek Litwin - Moją Pasją są Góry - Śnieżka.

Jacek Litwin,
Founder & CEO at UPI

UPI to skrót od: Inspirować i rozpalać wyobraźnię ludzi, żeby potrafili znaleźć w sobie motywację do tego, by poczuli, że mogą więcej. Pomagać ludziom, żeby robili rzeczy, które ich inspirują. Uczyć ludzi kiedy inspirować innych do działania, abyśmy razem mogli zmieniać świat na lepszy.

CO TO JEST UPI TRENER STYLU ŻYCIA?

Pisanie na plaży

Mówiąc prościej, trener stylu życia to ktoś, kto uczy swoich przyjaciół i ludzi, których spotyka, jak naprawdę mieć życie dla siebie.

Co więc oznacza „mieć życia dla siebie”? Oznacza to, że masz czas, pieniądze i swobodę robienia wszystkiego, kiedy tylko chcesz. Krótko mówiąc, WOLNOŚĆ. Stając się trenerem stylu życia, nauczysz innych, jak mogą mieć czas, pieniądze i swobodę robienia tego, co chcą i kiedy chcą, używając prostego systemu, który każdy może zrobić. Najlepsze jest to, że nie zajmuje to dużo czasu. Aby otrzymać dodatkowe informacje, wypełnij kwestionariusz na następnej stronie.

© 2022 by Jacek Litwin. Proudly created with UPILifestyle

POLITYKA PRYWATNOŚCI | MAPA WITRYNY

bottom of page