top of page
Szczęśliwy podróżnik

Założenia Projektu e-Commerce

Jeśli jesteś ambitną osobą i szukasz NOWYCH rozwiązań odpornych na obecną sytuację rynkową, w branży wartej 100 mld zł rocznie i która cały czas rośnie...

… to poznaj “System Rewolucji Internetowej” i zacznij zarabiać na e-sklepach BEZ doświadczenia, wkładu finansowego oraz reputacji w branży.

To jest prostrze niż myślisz...

Video trwa 5 minut.

Jak zarabiać na e-Sklepach?

Dołączenie do Projektu e-Commerce jest i zawsze będzie całkowicie darmowe. Rejestracja do niczego Cię nie zobowiązuje. Każda osoba taka jak Ty jest dla nas niezwykle wartościowa. Nie mają znaczenia Twoje kwalifikacje zawodowe czy doświadczenie. Promować może każdy, a my Ci w tym pomożemy!

Oszczędzasz

  • Rejestracja za darmo

  • Brak zobowiązań

  • Robisz zakupy albo nie

  • Kupujesz 30% taniej w swoim własnym e-Sklepie

Afiliacja

Zarabiasz na poleceniu produktów. W marketingu internetowym afiliacja to nawiązywanie dobrowolnej współpracy, celem której jest osiąganie wymiernych korzyści wszystkich stron, zaangażowanych w tę współpracę.

Zarabiasz 20-30% prowizji.

Budowanie Sieci e-Sklepów

Sieci, które znasz: Amazon - brak sklepów, Uber - brak samochodów, Facebook - brak swoich treści, Alibaba - brak produktów, Airbnb - brak nieruchomości, Biiking.com - brak hoteli, Bitcoin - brak fizycznych monet, Netflix - brak swojego kanału TV...

Zarabiasz % z obrotu Twojej sieci.

Dołącz za DARMO i sam się przekonaj

Zacznij zarabiać zdalnie z dowolnego miejsca na świecie. Nasi najlepsi partnerzy uzyskują powyżej 10 000 zł miesięcznie!

Więcej Informacji codziennie o 20:00

Czas trwania: ok 1 godziny

Zaproszenie na Konferencję Biznesu Online
bottom of page